PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

info@polishazirlik.com

TEKİRDAĞ POMEM-BEKÇİ-PMYO-PÖH- HAZIRLIK KURSU

ELİT AKADEMİ TEKİRDAĞ
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

 TEKİRDAĞ POMEM-PMYO-BEKÇİ FİZİKİ YETERLİLİK PARKURU

       Tekirdağ pomem parkuru, Tekirdag paem parkuru, Tekirdag pmyo parkuru, Tekirdag bekçilik parkuru, Tekirdağ jandarma parkuru, Tekirdağ özel hareket fiziki yeterlilik parkur .
calısmaları icin bu sayfadan kurs bilgilerine ulasabilirsiniz.
        Tekirdağ pomem, paem, pmyo, özel hareket, bekçilik parkur calısmaları haftanın hergünü TEKİRDAĞ MERKEZE 5 DK UZAKLIKTA OLAN Atatürk Spor Salonunda hizmete başlamıştır. Pomem Parkur çalışmaları profesyonel hocalar eşliginde, birebir tam nizami salonda nizami gereçlerle yapılmaktadır.
TAM NİZAMİ OLAN ATATÜRK SPOR SALONUNDA yapılan çalışmalar sizleri sınav sonunda yanılsatmayacaktır. Geniş ve büyük olan spor salonunda, güleryüzlü profesyonel antrenörler sayesinde motivasyonunuzu da göz önünde bulundurarak büyük bir hassasiyetle hizmet verilmektedir.
      Polis olmak için girilen  fiziki yeterlilik parkurlarına önceden hazırlık yapan öğrencilerin %96 sının başarılı olduğu ve sınavları başarılı olduğu tespit edilmiştir.
     Toplamda 7 istasyondan oluşan pomem parkurda profesyonel hocalar eşliğinde teknik eğitim verilmektedir. Her istasyon başında hareketi fazla tekrar yaptırarak ve anlatarak ve göstererek gelişiminizi sağlar. POMEM istasyonları bittikten sonra fotosel eşliginde süre alımına geçilir. 

ELİT AKADEMİ TEKİRDAĞ ŞUBESİ HİZMETE AÇILMIŞTIR.
TEKİRDAĞ PARKUR ÇALIŞMALARI
İLETİŞİM 0531 435 01 17

TEKİRDAĞ ÇALIŞMA PROGRAMI
     BAŞLANGIÇ SAATLERİ

GÜNLER
1.GRUP
BAŞLAMA
PAZARTESİ 17:00
SALI 17:00
ÇARŞAMBA  21:00
PERŞEMBE  17:00
CUMA 17:00
CUMARTESİ 19:00
PAZAR 19:00

ADRES:YÜZÜNCÜ YIL MAHALLESİ YENİ SANAYİ SİTESİ ARKASI OLİMPİK YÜZME HAVUZUNUN HEMEN YANINDA BULUNAN ATATÜRK SPOR SALONU ( ULAŞIM İÇİN 7 NUMARALI OTOBÜSE BİNEREK GELEBİLİRSİNİZ.)
MERKEZ / Tekirdağ
İLETİŞİM : 0531 435 01 17